İlişkide üstünlük yarışı deyince kesinlikle usunuzda kendi yaşamınızdan bir kaç misal canlanmıştır. Kesinlikle herkes, yaşamında bir kere olsun bu yarışa istese de istemese de dahil olmuştur. Baskın kişiliklere sahip bir ikiliyseniz, yaşınız kaç olursa olsun kendinizi o çekişmenin içinde bulursunuz. Bu çekişme karar verme süreciyle başlar, izin almalara, hesap vermeler ve üstünlük kurma gidişatına kadar yol alır. Biz olmaktan çıkıp ben olma gidişatına yelken açılmış, sesler yükselmeye ve hoş günler geride kalmaya başlamıştır. Genel anlamda üstün gelen taraf, öteki tarafın kaybetme fobisiyle susması ile ilişkide lafı geçen birey olmuştur.

Kaybetme fobisiyle susan taraf, ezilen, üzerinde laf geçen konumuna girer. Bir müddet sonra kaybetme fobisi taşıyan birey ezildikçe kendi benliğine ait tutumlarını, tepkilerini, temennilerini, hayallerini, isteklerini bir kenara vazgeçmiş ve robota dönüşmüştür. Karşı tarafın mutluluğu için hareket eden, ve ben mutluysam sen de mutlusun mottosuyla motive olan bir yapıya bürünmüştür. Günümüzde olmasa da 10 sene evveline kadarki konutlulukların yürüyebilmesinin nedeni budur. Bunu iyi bir şey gibi görseniz bile, unutmayın ki bu insanlar kendi kimliklerinden, benliklerinden sıyrılıp zoraki vazgeçildikleri şahsiyete sarınmışlardır.

Bu insanlar genel olarak içlerine kapanık, duygularını paylaşamayan, erken ihtiyarlayan hatta psikolojik problemler yaşayan şahıslara dönüşüyorlar. Bu baskın gidişatı kendi evlatları, dostları üzerinde atmaya çalışsalar da zaman geçtikçe gidişat manevileştirildiği için can verene kadar paylaşamama, saklanma, duyguları bastırma gidişatı büyük problemlere yol aça öğreniyor.

Bütün de bu noktada Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri devreye giriyor. Kimseyle paylaşamadığınız, anlatmaya korktuğunuz mevzuları, pişmanlıkları buradan konuşarak azıcık olsun hafiflemeniz, içinizdekileri anlatarak hafiflemeniz olası. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları üzerinden alacağınız hizmetler dakika başı fiyatlı olup, konuşmalarınız asla kayıt altına alınmazlar. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetlerinde konuşmak istediğiniz partneri kendiniz seçersiniz, mevzu ve zaman sınırlaması yoktur, üstelik hizmet yedi yirmi dört devam eder. Sitemiz üzerinden hizmetlere erişmeniz olası.

Kategoriler: Sohbet Telefonları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status